Sportski Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dven Vejd majci poklonio crkvu

Ići dole

Novo Dven Vejd majci poklonio crkvu

Počalji od Admin Pet Maj 30, 2008 1:54 pm

Dven Vejd majci poklonio crkvu Vejd-se-raduje
Kosarkas Majami "Hita" Dvejn Vejd poklonio je crkvu majci Jolindi, kao nagradu zbog toga sto je prekinula da se bavi konzumiranjem i preprodajom droge, prenose americki mediji.

Jolinda je pre sedam, uz pomoc svoje dece uspela da se oslobodi tog poroka i odlucila da se posveti Bogu. Vejdova majka postala je svestenica, a Dvejn joj je zbog toga poklonio crkvu nazvanu "Templ of prajs" (u prevodu Crkva pohvale).

"Svi misle da sam ja cudo u porodici, ali mislim da je ona, u stvari, cudo. Ja sam dobio talenat i zato sam uspeo, ali ona je predodredjena", rekao je Vejd nakon prve mise u novoj crkvi.

Crkva je osnovana u oktobru i iako broji 47 clanova, na prvu propoved dosle su stotine vernika, ali i znatizeljnika, ukljucujuci i majke Medzika Dzonsona i Sakila O'Nila.

Vejd otkriva da mu majka nije trazila novac za crkvu, vec je sama zelela da kupi zgradu u kojoj ce drzati propovedi, posto je prostorija u kojoj je do sada odrzavana misa bila jako mala.


Izvor: Sportski Portal
Admin
Admin
Gazda
Gazda

Broj poruka : 994
Godina : 35
Location : Podgorica
Job/hobbies : Football
Datum upisa : 15.12.2007

https://sportskiportal.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu