Sportski Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaraj zove Mihajlovica

Ići dole

Novo Galatasaraj zove Mihajlovica

Počalji od Admin Sub Maj 31, 2008 1:40 pm

Galatasaraj zove Mihajlovica Mihajlovic
Celnici Galatasaraja zainteresovani su da turski klub u narednoj sezoni predvodi bivsi pomocni trener Intera, Sinisa Mihajlovic.
Mihajlovic je pre nekoliko dana dobio otkaz u Interu zajedno sa prvim strucnjakom milanskog kluba, Robertom Mancinijem.
"Predsednik Galatasaraja je doputovao u Milano i obavili smo prvi razgovor. Njegova zelja je da predvodim tim kroz Ligu sampiona i da se probijemo u fazu takmicenja po grupama. Zamolio sam ga da mi omoguci nekoliko dana da razmislim. Dogovorili smo se da se ponovo vidimo iduceg cetvrtka kada sam duzan da saopstim definitivnu odluku. Razmisljam o mogucnosti da samostalan rad pocnem na tako visokom nivou. Za trenera pocetnika to je zaista veliki izazov", rekao je Mihajlovic i dodao:
"S druge strane, Mancini se pominje kao moguci trener Celsija. To je tacno, ali on mi sam kaze da to u ovom trenutku nije sigurna opcija, odnosno da je samo jedan od kandidata za to mesto".


Izvor: Sportski Portal
Admin
Admin
Gazda
Gazda

Broj poruka : 994
Godina : 35
Location : Podgorica
Job/hobbies : Football
Datum upisa : 15.12.2007

https://sportskiportal.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu