Srbija smečovala Italiju

Novo Srbija smečovala Italiju

Počalji od Admin Pon Maj 26, 2008 3:18 am

Srbija smečovala Italiju V98034p0
U četvrtoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za Svetsku ligu, odbojkaška reprezentacija Srbije je zabeležila treću pobedu.

U prvom duelu sa Italijom, u Kavecu, pored Modene, izabranici Igora Kolakovića su savladali selekciju domaćina u četiri seta. Po završetku susreta odigran je i peti set, koji je takođe pripao gostima, i to sa 15:11.

Selektor Kolaković je posle meča izjavio kako je zadovoljan igrom, naročito prijemom servisa:

"Mada je u ovakvim utakmicama rezultat u drugom planu, ipak je lepo kada dobro igrate, a uz to i pobedite. Nastavljamo sa planiranim načinom rada, a to znači trening i utakmica svaki dan", istakao je Kolaković.

Najbolji odbojkaši Srbije i Italije će u subotu od 17 sati u Kavecu odigrati i drugu prijateljsku utakmicu.

Izvor: (Tanjug)