Sportski Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grcka prva liga - play off

Ići dole

Novo Grcka prva liga - play off

Počalji od Admin Čet Maj 08, 2008 2:00 am


Grcka prva liga - play off AEK%20AtenaMrtva utrka se nastavlja između AEK-a i Panathinaikosa za prvo mjesto u doigravanju koje nosi kvalifikacije za LP sljedeće godine.Drugo i treće mjesto nosi Kup Uefe s time da je Aris to več osigurao preko kupa. Trenutno stanje na ljestvici je sljedeće:

1.Panathinaikos 2-1-0 7:3 14 bodova (iz prvenstva šlepao 7 bodova)
2.AEK 2-0-1 7:4 14 bodova ( ------------------ 8 bodova)
3.Aris 0-1-2 1:3 3 boda ( -------------------2 boda )
4.Panionis 1-0-2 2:7 3 boda ( -------------------0 bodova)


Dakle kao što sam i rekao mogla bi čak i odlučivati gol razlika pa stoga prognoziram over Panathinaikosa jer Panionis nije ništa bolji od AEK-a a on je popio 4 komada od PAO-a najvjerojatnije presudna 3 boda po mom skromnom mišljenju.PAO si nesmije dozvoliti luksuz i igrati na minimalnu pobjedu jer je AEK pobjedio Panionis sa čak 5:0 i vjerujem da će krenuti več u prvim minutama furiozno.Što se tiče Panionisa nije da nemaju motiva jer ipak igraju protiv jednog od najboljih klubova grčke lige.Za sve drugo nemaju nikakve šanse pa čak niti na kvalifikacije za kup Uefe.Da ne pišem previše jer mislim da sam sve rekao još i prije nekoliko dana no evo i link za H2H pa sami odlučite.Uglavnom over 2,5 @ 1,81 je poklon Stanleybeta i ja ču naravno objeručke to uzeti Grcka prva liga - play off Afro
http://www.soccerway.com/match/super-league/panathinaikos-fc/panionios-nfc/608171/


Što reči o drugoj utakmici kad sam sve rekao u prvoj.AEK nema pravo na kiks a Aris naravno neće samo tako predati 3 boda,no vjerujem da će kvaliteta presuditi i da će barem jedan gol završiti u mreži domačina.Sljedeće kolo igraju također vani sa Panionisom i ako neće zadnje kolo samo revijalno ugostiti PAO na svom terenu moraju obje tekme pobjediti.Aris je več uzeo 2 boda Panathinaikosu ali to je bilo uz veliku dozu sreće i bilo je prvo kolo pa su ih malo iznenadili.ne vjerujem da se to može dogoditi AEK-u ponajviše zbog tog lošeg iskustva PAO-a i očekujem tvrdu utakmicu gdje bi mogao opet presuditi jedan gol.
Admin
Admin
Gazda
Gazda

Broj poruka : 994
Godina : 35
Location : Podgorica
Job/hobbies : Football
Datum upisa : 15.12.2007

https://sportskiportal.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu