Sportski Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajkard: Jedini krivac sam ja!

Ići dole

Novo Rajkard: Jedini krivac sam ja!

Počalji od Admin Ned Maj 11, 2008 6:56 pm

Rajkard: Jedini krivac sam ja! V96816p0
Trener Barse Frank Rajkard izjavio je da je on, a ne predsednik kluba Djoan Laporta, krivac što Katalonci ove godine nisu osvojili nijedan trofej.

Rajkard, koji je predvodio Barselonu punih pet sezona i osvojio Ligu šampiona 2006, nije uspeo da unese nijedan pehar u klupske vitrine poslednje dve godine. Na kraju sezone Holandjanin će otići iz kluba, a zameniće ga Hoze Gvardiola, legendarni španski internacionalac i sadašnji trener druge ekipe Barse.

"Činjenica da moja ekipa nije postizala golove na nekoliko utakmica, nema nikakve veze sa predsednikom Laportom. Sav teret neuspeha preuzimam na svoja ramena", rekao je Rajkard na konferenciji za novinare.

Rajkard nije kritikovao igrače, a nije želeo da odgovara na pitanja o Ronaldinju, kao ni o atmosferi u ekipi.

Holandjanin, koji je Barselonu vodio na 281 utakmici i ostvario učinak 166 pobeda, 64 remija i 51 poraz, dodao je da ima puno poverenje u Gvardiolu.

Izvor: (Beta/MONDO)
Admin
Admin
Gazda
Gazda

Broj poruka : 994
Godina : 35
Location : Podgorica
Job/hobbies : Football
Datum upisa : 15.12.2007

https://sportskiportal.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu