Sportski Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo: Od tuge do srece

Ići dole

Novo Ronaldo: Od tuge do srece

Počalji od Admin Čet Maj 22, 2008 2:37 pm

Ronaldo: Od tuge do srece Cristiano-ronaldo-jagador-de-futebol-de-portugues-bonito2
Najbolji fudbaler Mancester junajteda, Kristijan Ronaldo, izjavio je da je sinoc u finalu Lige sampiona protiv Celsija u Moskvi, za samo tri minuta proziveo najgori i najsrecniji trenutak u svom zivotu.

Portugalac je u 3. seriji promasio penal, ali nije kaznjen, posto je Dzon Teri propustio priliku da donese Celsiju prvi trofej u LS, dok je kasnije Van der Sar odbranio udarac Anjelke.

"Mislio sam da cemo izgubiti. Vrlo lako je je posle tog penala mogao da mi se desi najgori dan u zivotu. Ali, posle svega mogu da kazem da je ovo najsrecniji dan u mom zivotu. Imamo dva velika trofeja na kraju sezone i sigurno ostajem u Mancesteru", izjavio je Ronaldo.

Menadzer timam, Aleks Ferguson, kaze da je presrecan jer je u svojoj bogatoj istoriji prvi put pobedio na penale.
"Ne mogu da verujem da mi je prva pobeda na penale. Zasluzili smo to, u prvom poluvremenu je trebalo da vodimo sa tri razlike. Igrali smo fantasticno", izjavio je Skot.


Izvor: Sportski Portal
Admin
Admin
Gazda
Gazda

Broj poruka : 994
Godina : 35
Location : Podgorica
Job/hobbies : Football
Datum upisa : 15.12.2007

https://sportskiportal.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu